mobilní aplikace

Volně ke stažení:

18.10.2021 22:58

Upozorňujeme občany, že na telefonním čísle 731 232 350 bude v čase od 7.00 - 11.00 hodin denně v pondělí až pátek pracovnice Obecního úřadu Šardice sbírat žádosti o zajištění běžného nákupu potravin, případně vyzvednutí léků. Služba je určena především seniorům a dalším potřebným lidem, kteří mají stížené možnosti zajistit si nákup sami.

V pondělí mezi 13.00 - 17.00 hodinou probíhá na OÚ Šardice Občanská poradna, kde se můžete obrátit s vašimi problémy na sociální pracovnici.

Plánujeme znovu nastartovat setkávání našich občanů v rámci klubu pro seniory a klubu pro maminky.

Veškeré sociální požadavky můžete směřovat na sociální pracovnici Bc. Evu Mrázikovou.

obecpartakem@sardice.cz, tel. 731 232 350

Občanská poradna

Standardy kvality sociálně právní ochrany v obci I. typu

Standardy k výkonu sociálně právní ochrany dětí obec Šardice