Poplatek za komunální odpad se vybírá od 3. 4. 2018

PUTOVÁNÍ PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH KYJOVSKA
Cykloseriál Krajem vína 2018
Kdy: sobota 9. června 2018
Start: Kyjov, Masarykovo náměstí, u pobočky České spořitelny, registrace účastníků od 9 do 11 hod.
Cíl: Skoronice, sklepní ulička, Otevřené sklepy
Typ akce: cykloturistická, vinařská
Cílová skupina: cyklisté, pěší
Web: http://www.stezky.cz/akce/Krajem-vina-Putovani-po-vinarskych-stezkach-Kyjovs
FB: https://www.facebook.com/events/1678684698836100/
Pořadatel: Nadace Partnerství
Kontaktní údaje: Dominika Bäuchelová, dominika.bauchelova@nap.cz, 515 903 121
Startovní balíček: 140 Kč (platí se na místě nebo v předprodeji na našem e-shopu za 120 Kč, balíček zahrnuje skleničku a nosičku na víno, k balíčku zdarma dostane každý účastník startovní pas s mapou tras a programem výletu)

Druhou červnovou sobotu vás zveme do Kyjova a okolí na putování po vinařských stezkách. Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší. Na kole nebo pěšky budete moci objevit krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Výlet zakončíme tentokrát ve sklepní uličce ve Skoronicích na Otevřených sklepích. Skoroničtí vinaři vám nabídnou svá vína k degustaci a připraví pro vás bohatý bohatý folklórní program, včetně možnosti prohlídky zdejšího vyhlášeného Muzea Jízdy králů. A samozřejmě tu můžete vyhrát i některou z cen v tradičním závěrečném slosování - třeba vína z regionu či dovolenou na vinařských stezkách.
www.stezky.cz

Vytvořeno: 10. 5. 2018