mobilní aplikace

Volně ke stažení:

17.4.2021 04:44

Návrh zadání Územního plánu Šardice

V rámci připravovaného nového územního plánu Šardice byl veřejnou vyhláškou zveřejněn na úřední desce OÚ Šardice Návrh zadání Územního plánu Šardice

V rámci připravovaného nového územního plánu Šardice byl veřejnou vyhláškou zveřejněn na úřední desce OÚ Šardice Návrh zadání Územního plánu Šardice

Do 15 dnů ode dne doručení veřejné vyhlášky, tj. do 6.4.2021 může každý uplatnit u pořizovatele, kterým je Městský úřad Kyjov písemné připomínky.

Veřejná vyhláška je ke stažení na úřední desce OÚ Šardice www.sardice.cz a na webu Města Kyjova. www.mestokyjov.cz , v sekci odbor životního prostředí a územního plánování - oddělení územního plánování - pořizované územně plánovací dokumentace obcí.

Vytvořeno: 5. 3. 2021
Poslední aktualizace: 31. 3. 2021 16:09