mobilní aplikace

Volně ke stažení:

5.6.2020 18:07

Informace ke kácení stromů v parčíku

Informace ke kácení stromů v parčíku 1Informace ke kácení stromů v parčíku za hřištěm TJ Baník Šardice

Na základě upozornění občanů bylo dne 17.7.2019 pokáceno pracovníky TS Šardice 6 ks smrku a 2 ks modřínu v parčíku za hřištěm TJ Baník.
Kácení bylo provedeno na základě „Ohlášení kácení dřevin rostoucích mimo les“. Bylo zcela zjevné, že stromy jsou suché a nebezpečné, protože v těsné blízkosti se nachází dětské hřiště a děti a jejich rodiče si tudy zkracují cestu.
Všechny pokácené stromy byly zcela suché, dříví bylo odvezeno a uloženo na sběrný dvůr odpadů pro další využití pro potřeby obce Šardice - na kulturní akce obce ( dětské dny, čarodějnice, Silvestrovský guláš atd).

Výsadba náhradních stromů proběhne v podzimních měsících po konzultaci s Ing. Lattenbergem v návaznosti na plánované budoucí využití
parčíku v souvislosti s projektem Vinařské ulice.

Vytvořeno: 9. 8. 2019
Poslední aktualizace: 9. 8. 2019 12:19